Výsledky Pivního turnaje

08.07.2013 09:53

9. Ročník „Pivního turnaje“

5.7.2013 se uskutečnil další ročník tradičního turnaje v kopané pořádaný TJ Sokolem Malá Hraštice. Hrálo se na dvou hřištích 45 x 25m, s hráči 5 + 1, s hokejovým střídáním, 2 x 10 minut.

Za účasti 17 mužstev ve čtyřech základních skupinách bylo odehráno 28 zápasů. Turnaj byl velice kvalitní o čemž svědčí i výsledky základních skupin, kdy o druhém postupujícím, vždy rozhodovaly poslední zápasy.

Turnaje se zúčastnila tato mužstva: Bouda, Gambleři, Chvojkovice Brod, Slovanka, FRF Vocet, Rangers, Pobřeží Kocoviny, Milina, Here for Beer, Hitch Bitch, Zemědělský Týdeník,

Seniors, Glory Hole, True Blue, Fešáci, Stalinovy Slzy a Kehar.

Do čtvrtfinále postoupila vždy dvě první mužstva z každé skupiny: Bouda, Glory Hole, Slovanka, Gambleři, Rangers, Hitch Bitch, Kehar a Fešáci.

Příjemným překvapením byli nováčci turnaje, mladé mužstvo Fešáci a Hitch Bitch. Fešáci byli vyřazeni právě pozdějším vítězem turnaje, mužstvem Hitch Bitch. Dalším překvapením byl nepostup, minulého výherce Pivního turnaje Chvojkovice-Brod ze základní skupiny.  V boji o třetí místo vyhrála Slovanka. Finálový zápas mezi mužstvy Bouda a Hitch Bitch přinesl velmi dobrý a vyrovnaný zápas se šťastným  koncem a vítězstvím pro Hitch  Bitch.

Pořadí mužstev v turnaji:

1. Hitch Bitch

2. Bouda

3. Slovanka

Nejlepší střelec turnaje:

s 8 brankami Štěpán Maryška ze Slovanky.

Nejlepší brankář:

Jan Šedivý - Fešáci.

Nejlepší hráč:

Martin Chvátal - Kehar.

Výsledky:

Play Off:

Čtvrtfinále:

Bouda - Gloryhole 2:1

Slovanka - Gembléři 5:1

Rangers - Hitch Bitch 1:3

Kehar - Fešáci 3:3 (2:4 PK)

Semifinále: