Výhra s béčkem Hutě

28.07.2010 21:21

Druhý přípravný zápas jsme odehráli s borci béčka Staré Hutě.

Do zápasu jsme vstoupili lépe my, většinu času jsme drželi míč na svých kopačkách, skvěle jsme kombinovali, ale tradičně jsme krváceli v koncovce. Především O. Fafejta střílel z každé pozice a ne a ne se trefit. Po smršti našich šancích jsme podcenili nevinný brejk hostů a ve 35. minutě poslal Jiří Húla svůj tým do vedení. Na tento gól Hraštice nedokázala do konce poločasu odpovědět a proto se šlo do kabin za stavu 0:1. Do druhého poločasu přidali domácí na bojovnosti, vytvořili si slibné šance, ale hostující tým podržel dobrý brankář. Zlomový okamžik přišel v 70. minutě, kdy centroval Stupal a Klement suveréně zavěsil hlavou na 1:1. Po tomto gólu Hraštice ještě posílila ofenzivu třetím útočníkem a bylo jen otázkou času, kdy strhne vítězství na svoji stranu. Stalo se tak v 78. minutě, kdy po pěkné kombinaci zakončoval z jedné Stupal přesně za tyč. Poté se stal zápas kombinací Hraštického tlaku na polovině hostů a huťskými brejky. V jednom z nich skvěle zasáhl domácí brankář Vitásek, když zlikvidoval nebezpečný samostatný nájezd Petera. V poslední minutě upravil skóre na konečných 3:1 nováček v hraštickém dresu Pavel Sochor.

Hodnocení trenéra: Výsledek pro nás v této fázi přípravy není důležitý, mnohem důležitější bylo, že si hráči mohli zahrát fotbal a s projevem hry jsem spokojen. Méně už s koncovkou, zejména v prvním poločase. Z takového tlaku musíme vytěžit mnohem více...

Sestava: Vitásek - Sojka, Poláček, Černý, Obermajer, Sauer, Fafejta, Pospíšil, Klement, Plíva, Sochor, Oktávec, Sabon, Jiráň, Sláma, Pavlík, Stupal