Vydřená výhra

26.10.2015 09:43

Úvod utkání byl jasně v naší režii a  prvních 10 minut byl v podstatě na hřišti jen jeden tým.Po 10 minutách se osmělili i hosté a vyrovnali hru.Náš tým občas zahrozil,ale žádnou stoprocentní brankovou příležitost neměl.Naopak hosté se po nařízené penaltě dostali ke konci poločasu do jednobrankového vedení.Penalta jasná,nebylo o čem diskutovat.Tento pro nás nepříznivý stav vydržel do poločasového hvizdu.

Ve druhém poločase jasně dominoval náš tým a hosté se jen sporadicky dostávali za svou polovinu.Jedinou větší šanci do naší otevřené obrany nezužitkoval hostující útočník kterého vychytal Honza Vitásek.To pravděpodobně rozhodlo i o celém zápase.Naši hráči doslova zatlačili hosty to totální defenzivy a po podobném zákroku jako v prvním poločase byl na střídajícího Ondru Měchuru nařízen pokutový kop.Ten proměnil v 87 minutě Petr Burian.V podstatě ihned po rozehrání a chybě obrany hostí se míč dostal na kopačky Milana Holobrady a ten v 88 minutě přehodil brankáře rozhodl o našem vítězství.

Nutno poděkovat celému týmu za perfektní druhý poločas a boj do poslední minuty,někdy se to opravdu vyplatí.

Velké poděkování patří nejlepšímu hráči utkání a tím byl jednoznačně Ladislav Soukup.

NOVÁ VES/MALÁ HRAŠTICE - NEČÍN 2:1 (1:0)
Branky: 87. Burian (pk) , 88. Holobrada

Sestava : Vitásek - J. Petrák, Soukup,T. Petrák, Kardinál (62. Holobrada) - Jiráň, Oktávec, Durdil, Plíva(77. Měchura)  -  Burian, Knuth