Víkend plný fotbalu

14.08.2011 21:46

Hned čyři přípravná utkání se odehrála na našem hřišti o tomto víkendu. V sobotu nejprve naše áčko rozdrtilo snaživé Obořiště 5-1. V neděli dopoledne se jak mladší žáci, tak i přípravka utkali se stejně starými soupeři ze Sedlčan a odpoledne pak béčko prohrálo 3-4 se stejným mužstvem Staré Hutě, ač po poločase vedlo 3-1. O mládeži budeme informovat na jejím odkazu.

M. Hraštice - Obořiště 5-1 (3-0)

I když jsme stále nastoupili v neúplné sestavě, náš herní projev se opět o něco zlepšil. Hosté drželi krok jen asi čtvrthodinku, poté se už naše kvalita začala projevovat. Signál k tomu dal O. Fafejta, který z trestného kopu z dobrých 25 metrů zatočil šajtlí míč kolem zdi a ten zapadl k tyči bezmocného brankáře Obořiště. Po chvíli si stejný hráč naběhl na roh P. Plívy a hlavou zvýšil na 2-0. V dobré střelecké formě je stále M. Stupal, který splnil svou normu nejméně dvou gólů v utkání, jeden dal před přestávkou, druhý po ní, když ještě hlavou trefil tyčku. Mezi tím ale hosté snížili po pěkné střele pod břevno 3-1, na 4-1 zvyšoval nováček v našem dresu F. Kukla po snad nejhezčí akci utkání. P. Sabon přihrávkou mezi obránce našel na levém křídle L. Černého, ten si míč zasekl, odcentroval na zadní tyč, kde Fery z voleje potvrdil svůj nadějný výkon.

Branky: 2X O. Fafejta, 2X M. Stupal, F. Kukla

Sestava: J. Měchura - R. Sojka, O. Fafejta, P. Kardinál (46. P. Sabon), O. Měchura - M. Klement (60. P. Plíva) - F. Kukla, P. Plíva (46. F. Šusta), J. Oktávec, L. Černý - M. Stupal

M. Hraštice B - St. Huť B 3-4 (3-1)

Naše béčko sehrálo první přípravné utkání a zejména v prvním poločase předvádělo velmi dobrý výkon a zaslouženě šlo do vedení 3-1, když ještě jeho hráči neproměnili řadu jasných gólových šancí. Nejprve se po perfektní přihrávce P. Pazderky mezi obránce trefil F. Šusta, poté  T. Černý a P. Pazderka. V druhém poločase dostali šanci hráči z širšího kádru a vedení neudrželi i zásluhou chyb našeho (ne)brankáře.

Branky: F. Šusta, T. Černý, P. Pazderka

Sestava: M. Jiráň - O. Měchura, M. Poláček, V. Pejla, L. Listík - F. Šusta, Z. Matějka, P. Pazderka, F. Kukla - V. Batulka, R. Fafejta, střídali T. Černý, J. Měchura, P. Sláma, V. Obrmajer