Ve vedru jsme nestačili

07.06.2011 16:15

Proti notně posílené rezervě Borotic naše béčko odehrálo trošku kuriózní utkání. Soupeři darovalo čtyři branky, v útoku však hráči nic nevymysleli, i když jsme zejména v druhém poločase měli mnohem více ze hry. Jenže jsme ani pořádně nevystřelili, takže jsme odešli poraženi vysoko 0-4.

S J. Měchurou v brance, který rozhodně za obdržené góly nemůže, naopak, svými dobrými zákroky ještě několika zabránil, se hrál spíše útočný fotbal. Obě mužstva se tlačila do útoku, zatímco domácí své dvě šance v prvním poločase využili, my nikoliv. Bohužel i proto, že rozhodčí tentokrát posuzoval některé zákroky podivně, na což doplatil zejména T. Krotil. Ten po nevybíravém zákroku domácího beka, jenž nebyl posouzen k údivu všech jako nedovolený, po pádu narazil hlavou o zem, takže byl střídán a posléze musel odjet do nemocnice na vyšetření s podezřením na otřes mozku, což se nakonec porvrdilo.

Druhý poločas jsme Borotice přitiskli k jejich šestnáctce, jenže náš tlak byl jalový. Naopak byli to domácí, kteří skórovali po brejcích do otevřené obrany. Nejprve z penalty, poté po samostatném nájezdu. S ubývajícím časem se chyby rozhodčího v náš neprospěch množily, domácím odpustil například za stavu 3-0 jasnou penaltu a také sražení J. Pavlíka na hranici vápna. Není divu, že se mu závěr vymkl z ruky a utkání se dohrávalo v nervozní atmosféře, na což doplatili vyloučením dva naši hráči a jeden domácí.

Sestava: J. Měchura - O. Měchura, Z. Matějka, M. Poláček, L. Listík - F. Šusta, J. Pavlík, R. Fafejta, T. Krotil (38. M. Jiráň) - V. Kardinál (46. P. Sochor), B. Křivonoska