Ve V. Lečici třetí

04.07.2011 10:14

V kombinované sestavě jsme odehráli na turnaji ve V. Lečici dvě utkání. Po prohře s kombinovaným týmem Mníšku pod Brdy 1-3 jsme v utkání o umístění rozdrtili rezervu Nové Vsi 9-3.

M. Hraštice - Mníšek p. Brdy 1-3 (0-2)

Hned od začátku jsme svého soupeře přehrávali, jenže jsme řadu příležitostí zahodili. Asi po dvaceti minutách jsme nechali soupeře rozehrát za naší obranu, kam si naběhl mníšecký útočník, jeho centr vypadl J. Měchurovi z ruky a nikým neatakovaný další hráč, nám dobře známý J. Potužák, dorazil míč do sítě. Po chvíli po hrubici L. Černého následoval další brejk soupeře a centr využil opět Pepa. Mezi tím ještě rozhodčí neodpískal jasnou penaltu na probíjejícího se J. Pavlíka.

V druhém poločase ve hře s kopce jsme byli aktivnější, jenže chyběla finální přihrávka. Snížili jsme až po faulu na J. Oktávce a nařízené penaltě, kterou suverénně proměnil M. Stupal. Do konce utkání jsme sice měli více ze hry, ovšem v koncovce jsme byli jaloví, a tak soupeř upravil ještě skóre na 1-3, jak jinak než po brejku.

Branka: 61. M. Stupal

Sestava: J. Měchura - L. Černý, P. Sabon, O. Měchura (63. T. Hošek), V. Obrmajer (41. Z. Matějka) - F. Šusta (41. J. Mik), J. Oktávec, M. Klement, M. Jiráň (41. R. Fafejta) - M. Stupal, J. Pavlík

M. Hraštice - N. Ves pod Pleší B 9-3 (5-2)

Soupeř nastoupil ve velmi kombinované sestavě, vypomohli mu nakonec i domácí hráči, od samého začátku bylo ale jasné, kdo bude tahat za delší konec. A tak do sítě novoveského brankáře padal jeden hezčí gól než druhý. Přesto jsme se nevyvarovali chyb a dovolili jsme slaboučkému soupeři vstřelit tři góly.

Branky: 3X M. Stupal, 3X M. Jiráň, 2X J. Pavlík, J. Oktávec

Sestava: J. Měchura - L. Černý (41. J. Mik), Z. Matějka , O. Měchura, L. Listík - F. Šusta, J. Oktávec (63. V. Obrmajer), P. Sabon (41. R. Fafejta), M. Jiráň  - M. Stupal (41. T. Hošek), J. Pavlík