V derby jasné vítězství

06.11.2011 22:10

Za pěkného počasí jsme v derby s Novou Vsí jasně dominovali a zaslouženě vyhráli vysoko 4-1. Naše béčko tak neztrácí kontakt se svými bezprostředními soupeři.

Od úvodního hvizdu jsme byli jednoznačně lepším týmem, vytvářeli jsme si šance především po útocích po stranách, jenže ne a ne pořádně trefit branku. A když B. Křivonoska z bezprostřední blízkosti přestřelil po nádherném centru O. Měchury, začala se karta obracet. Jenže starší hráči hostů, kteří tvořili z většiny jejich mužstvo, se spoléhali pouze na dva mladší hráče, kteří byli ale dobře kryti, takže jejich převaha byla spíše platonická. V závěru poločasu jsme opět přidali a konečně jsme vstřelili kýžený gól. Zase odcentroval O. Měchura, ve vápně našel volného R. Fafejtu, který se do střely položil a bylo to 1-0. Ještě těsně před přestávkou stejný hráč promarnil další tutovky, takže do kabin jsme šli jen s hubeným jednobrankovým náskokem.

Úvod druhého poločasu se nám povedl mnohem lépe. Neuteklo ani deset minut a bylo to 2 - 0. B. Křivonoska centr ještě podskočil, jenže dezorientovaný novoveský stoper mu míč vrátil a podruhé už náš hráč nezaváhal. Na tři nula zvýšil těsně po svém vystřídání gólman áčka J. Vitásek tvrdou střelou k tyči. Další šance jsme už nedali, po gólu volaly hlavně loženky Z. Matějky a F. Šusty. Hosté snížili po jednom z nemnoha útoků, zdramatizování zápasu odmítl opět J. Vitásek, který znovu svou levačkou udělal z gólmana hostů sněhuláka.

Branky: J. Vitásek 2x, R. Fafejta, B. Křivonoska

Sestava: Z. Dudič - O. Měchura, V. Pejla, M. Poláček, L. Listík - F. Šusta, Z. Matějka, P. Pazderka, R. Fafejta (70. V. Obrmajer) - B. Křivonoska (56. J. Vitásek), V. Kardinál (65. J. Měchura)