Úspěšný víkend mládežnické kopané

20.06.2011 10:52

V sobotu a v neděli sehrála naše přípravka a mladší žáci další přípravné zápasy, které tentokrát oba vyhráli.

Přípravka v sobotu dopoledne odehrála vítězný a vyrovnaný zápas s mladší přípravkou Tatranu Sedlčany s výhrou 7:5, i přesto, že jsme si dali dva vlastní góly. Hatrickem a slušným výkonem se předvedl Lukáš Pavlis. Současně je třeba pochválit nového brankáře Petra Adamce, který zastoupil pro nemoc nepřítommné gólmany a výrazně tak přispěl k našemu vítězství.

Sestava: Adamec – T. Doležálek, Ruth, Slabihoudek – L. Pavlis, J. Vostárek, P. Vostárek – Staněk, M. Doležálek

V neděli odehráli mladší žáci výborný odvetný zápas s Rosovicemi a porazili je 8:1 (na penalty 5:2). Velmi dobrý výkon převedli brankář Patrik Sysel, Lukáš Vildman se čtyřmi asistencemi a Vojta Pavlis, který dal 5 branek. Nicméně nejvíce je třeba vyzdvihnout skvělý výkon celého týmu, který předváděl krásný kombinační fotbal a odehrál zatím své nejlepší utkání.

Sestava: Sysel – Zoček, Sobotka, Kolouch, Kočí – J. Vostárek, P. Vostárek, Dvořák, Svatoš – V. Pavlis, Lampír, Vildman

Branky: V. Pavlis 5x; Svatoš 2x; Sobotka 1x

Ing. Miloš Hnila