U lídra bez šance

05.06.2015 17:28

Nedělní odpoledne patřilo týmům z opačných pólů tabulky.Lídr soutěže se doma utkal s posledním týmem a jasně sestupujícím.

Domácí jasně aktivnější a herně na vyšší úrovni nás v kombinacích a i fyzicky přehrávali a prvních cca 20 minut bylo zřetelné,kdo s kým hraje.Po zhruba 20 minutách se osmělilo i naše mužstvo a uustátém náporu domácích začalo slušně kombinovat a hrát i docela pohledný fotbal.Bohužel v 37 minutě jsme inkasovali po centru první branku utkání.Ve 40 minutě se nám zranil O.Fafejta a musel do druhého poločasu nastoupit náš jediný "náhradník či trenér" L.Šusta.

Druhý poločas začal nevalně a během 8 minut bylo skóre již 3:0 pro domácí.Poté se po pěkné kombinaci dostal míč k nohám M.Stupala a ten vstřelil naší první branku.Druhou branku vzápětí přidal po spíše takovém hokejovém nahození P.Burian.

Domácí zjevně zaskočení jasně vyhraným zápasem truchu zmatečně pobíhali od ničeho k ničemu.Nakonec však ukázali svou kvalitu a v posledních minutách zápasu nám po našich zbytečných fotbalových (ne)dovedností vsítili dvě branky.

Pro nás sice žádná ostuda,jen ten výsledek mohl být přijatelnější.

Škoda laciných a zbytečných gólů na konci zápasu.

Sedlčany B - Malá Hraštice A / 5:2 (1:0) 31.5.2015

Sestava :

Dudič - Jiráň, Knejzlík, Měchura, Oktávec, Stupal, Sabon, Černý, Plíva, Fafejta (46. Šusta), Burian.

Branky : 50. M.Stupal , 54.P.Burian

Zdroj: http://pribramsky.denik.cz/fotbal_region/jah-kam20150529.html