Trpká prohra na úvod

25.03.2014 03:44

V úvodním střetnutí s lídrem naší soutěže jsme v prvním poločase (a v podstatě i po celý zápas) byli rovnocenným soupeřem a po úvodním tlaku domácích jsme to byli právě mi kdo měl první brankovou příležitost.Po centru O.Měchury se míč dostal do malého vápna ve kterém byl J.Pavlík a J.Blatnický,ale míč brankář domácích chytil jen se štěstím na brankové čáře.Podobné příležitosti jsme měli ještě dvě.

Domácí také hrozili z rychlých protiútoků,ale naše dobrá obrana si vždy poradila.Největší šanci domácích měli po centrovaném míči do naší šestnáctky,ale domácí hráč trefil jen břevno.

Na konci poločasu jsme měli ještě jednu obrovskou brankovou příležitost,kterou  J.Pavlík z prostoru penalty netrefil.Znovu to byl krásně připravený míč od O.Měchury.

Do kabin se šlo tedy za nerozhodného stavu.

Druhý poločas začal opět očekávaným tlakem domácích,ale všechny jejich šance s přehledem kontrolovala naše dobrá obrana.Domácí,ale byli v druhém poločase aktivnější a čím dál více si vypracovávali trvalý tlak.Co však nezachytila naše obrana,vychytal v brance J.Vitásek.

Když už to vypadalo,že zápas nebude mít vítěze se po jednou našem zaváhání dostal do protiútoku domácí záložník a pravé strany zatáhl míč,přesně nahrál na nabíhajícího hráče domácích a ten v 85 minutě vstřelil první a rozhodující gól zápasu.Naše hra se po inkasovaném gólu otevřela ve snaze srovnat stav utkání,ale naopak jsem do konce zápasu ještě dvakrát inkasovali.

Stav 3:0 ve prospěch domácích byl až příliš krutý.Na druhou stranu naše odhodlaní a bojovnost jsou dobrým příslibem do dalších zápasů.Myslím,že v tomto zápase se nedá nic co našim hráčům vytknout.

Daleké Dušníky - Malá Hraštice 3:0 (0:0)

(23.3. od 15:00h hřiště Daleké Dušníky)

Sestava : M. Hraštice: Vitásek - Černý L., Fafejta, Kardinál, Petřina, - Měchura(88.Pazderka), Kukla, Sabon, Oktávec, - Blatnický(89.Jiráň), Pavlík(83.Burian)