FK Ligmet Milín - Sokol Malá Hraštice 4:8

01.10.2012 10:26

Po třetinách 2:2, 2:0 a 0:6 jsme vyhráli další náročný zápas se silným soupeřem i přesto, že jsme byli oslabeni o některé hráče, kteří se objevují v základní sestavě.

V první třetině jsme se sice rychle ujali vedení, ale soupeř do konce třetiny se štěstím vyrovnal na 2:2. Opět jsme herně propadli ve druhé třetině, kterou jsme prohráli 2:0. Po změnách v sestavě a přemístění hráčů o přestávce, jsme třetí třetinu  vyhráli s přehledem 0:6 a zápas tak vyhráli 8:4.

Výborný výkon  předvedli M. Hlávka v záloze, který vstřelil 4 branky, v útoku pak F. Stracený rovněž dal 4 góly. Spolehlivě v obraně zahráli S. Slabihoudek a M. Ruth.

Sestava: F. Vandas – M. Ruth, S. Slabihoudek, M. Hlávka, F. Stracený, M. Šefl, P. Kramer, J. Kamzík, M. Křivonoska, P. Kukla.

Branky: M. Hlávka 4x, F. Stracený 4x.

Další mistrovský zápas hrajeme v sobotu 6. 10. v 10.00 doma s mužstvem Dobříše.

Ing. Miloš Hnila