Těsná výhra

07.09.2015 19:28

Sychravé nedělní odpoledne sice nepřálo moc pěknému fotbalu,ale náš tým nakonec udolal soupeře z Jinců 1:0.

První poločas byl spíše v naší režii.Několik slibných hlavně standardních situací zůstalo sice nevyužito ať už špatnou rozehrou nebo nepovedeným zakončením.Toho se náš tým dočkal zhruba ve 30 minutě ve které se hlavou prosadil T.Petrák.Hosté asi jen jednou během prvního poločasu ohrozili naší branku a to po rozehraném rohovém kopu,ale naštěstí hostující hráč hlavou těsně přestřelil naší branku.Více aktivní byl v prvním poločase náš tým,ale nic kloudného si až tak nevypracoval.

Druhý poločas byl zcela jiný.Hosté velmi aktivní a po celý druhý poločas i jasně lepším týmem na hřišti.Sice lepším týmem,ale vyloženou brankovou situaci si tým z Jinců nevytvořil.Tlak sice ano,ale přesné zakončení nikoli.

Zápas ač pro diváka ne až tak atraktivní skončil ve prospěch našeho týmu těsnou výhrou 1:0.

Nová Ves/Malá Hraštice A - Jince A  1:0 (1:0)  - hřiště Malá Hraštice

Branky: 30. Petrák T.

Sestava : Šimek - J. Petrák, T. Petrák , Burian, Kardinál(65 Vaňha), Jiráň , Oktávec, Durdil, Slavík -  Novák(46.Knuth), Fafejta (74. L. Černý).