Těsná prohra

25.03.2012 23:02

Zlepšení v druhém poločase, když jsme hostům takřka nepůjčili míč, k bodům v utkání s druhými Oborami nestačilo. O výsledku se přitom rozhodlo především v závěru prvního poločasu, když jsme si nechali dát dvě hloupé branky.

Hned od začátku jsme sice byli aktivnější, jenže jsme hráli hodně nepřesně. To byla voda na mlýn hostů, kteří takticky vyčkávali na své polovině a po našich často nevynucených chybách vyráželi od brejků. Hned první přitom proměnili. Podobný průběh měl praktický celý první poločas, rozuzlení však přenesly jeho dvě poslední minuty. Nejprve po chybě na pravé straně utekl hostující hráč a bylo to 0-2. Po chvíli po závaru v naší šestnáctce mimoděk hráč soupeře přehodil našeho brankáře a bylo to 0-3.

Po prostřídání v úvodu druhého poločasu se naše hra podstatně zlepšila, byli jsme mnohem nebezpečnější a výsledkem bylo snížení na 1-3. Nejprve si u rohového praporku pohrál s obranou M. Robovský, na přední tyči přihrávkou našel J. Vításka a ten nezadržitelně skóroval. Druhou branku jsme vstřelili po pokutovém kopu nařízeném za faul na R. Fafejtu. Exekutor J. Vitásek vrátil do branky míč po vyražení jeho první střely brankáře. V závěru si hosté i přes náš velký tlak výsledek pohlídali, takže jsme první jarní utkání prohráli 2-3.

Branky: 61. 75. J. Vitásek

Sestava: Z. Dudič - V. Pejla (62. F. Šusta), M. Klement, Z. Matějka, M. Jiráň - R. Fafejta, P. Pazderka, V. Batulka, T. Krotil (63. L. Listík) - J. Vitásek, B. Křivonoska (46. M. Robovský)