Stále ta koncovka

11.10.2011 13:03

Po prohře 0-5 v Jesenici v minulém kole, kdy naše béčko dlouho odolávalo vedoucímu mužstvu soutěže, abychom v druhém poločase odpadli, jsme tentokrát  nastoupili proti soupeři, kterého posílili hned tři hráči, kteří den před tím nastoupili v souboji áček. Naopak my jsme nechali odpočívat například R. Fafejtu, který zaskakoval v áčku za nepřítomné spoluhráče.

Herně však velký rozdíl nebyl, naopak, zejména v druhém poločase jsme soupeře jasně přehrávali, jenže chyběla finální přihrávka. Snad nejčastěji utekl po pravém křídle O. Měchura, jenže stereotypně míče cpal do brankáře, místo kvalitní přihrávky pod sebe nebo centru na zadní tyč. V úvodu jsme byli jasně lepší, vytvořili jsme si dvě vyložené gólové šance, jenže nováček v našem týmu Jirka Velík vždy po skvělých centrech jen těsně minul svatyni hostů. O výsledku se rozhodlo v poslední čvrthodině prvního poločasu, kdy soupeř proměnil dva průniky středem obrany.

Sestava: Z. Dudič - O. Měchura, V. Pejla, M. Poláček, L. Listík - F. Šusta, V. Batulka (50. M. Cihelka), P. Pazderka, T. Krotil (75. V. Obrmajer) - J. Velík, F. Šusta (80. J. Měchura)