Sokol Malá Hraštice – 1.FK Příbram B 3:27

30.04.2012 08:54

I přes výraznou prohru, odehrála v sobotu naše přípravka s nejlepším mužstvem soutěže dobrý zápas. Náš tým hrál kolektivně a bojovně a všichni si zaslouží pochvalu. Fotbalově vyspělý soupeř nás přehrával v rychlosti, v technice i v osobních soubojích. Přesto se nám podařilo vstřelit 3 branky a oproti podzimu jsme sehráli výrazně lepší zápas.

V sestavě jsme provedli některé změny v rozestavení hráčů a na postu brankáře, kdy Filipa Vandase, který se po nemoci vrátil do sestavy, jsme zařadili do zálohy a v brance se střídali Matěj Šefl a Lukáš Kašný.

Sestava: L. Kašný, M. Šefl, M. Ruth, T. Doležálek, S. Slabihoudek, P. Adamec, F. Vandas, T. Kudrna, F. Staněk, M. Doležálek.

Branky: T. Kudrna 2x, F. Vandas 1x.

Další mistrovský zápas hrajeme doma ve středu 2.5. v 17.00 se Spartakem Příbram.

Miloš Hnila