Skvělá příprava

08.05.2012 22:58

V rámci přípravy sehrálo naše kombinované mužstvo přátelské utkání s týmem Nové Vsi, který tvořili hráči, kteří ještě před dvěma roky hráli 1. B třídu a někteří z nich loni i 1. A třídu. Slušná návštěva viděla pohledné utkání, řadu pěkných akcí, přičemž hostům patřil úvod zápasu, když vedli 2-0. Nám se podařilo ještě do přestávky snížit na 2-1 R. Fafejtou. Hosté v úvodu druhého poločasu měli opět více ze hry, vytvořili si několik vyložených příležitostí, jenže proměnili jen jednu. Poslední půlhodinka už byla ale čistě v naší režii. Nakonec jsme vstřelili 4 góly, takže jsme vyhráli 5-3.

Branky: 3 Nemét, Pavlík, R. Fafejta

Sestava: Vitásek - Šusta, Zamrazil, Klement, Batulka - Sabon, Nemét, Durdil, Oktávec - Pavlík, R. Fafejta, střídal Hošek.