Série výher pokračuje

27.05.2012 23:07

Už popáté za sebou naše áčko neví, co je to ztráta bodů. Naši skvělou formu tentokrát odnesla Krásná Hora, která si odvezla doslova ranec. Její konto jsme totiž zatížili osmi góly, zatímco my jsme dostali jen tři.

Úvod zápasu byl z naší strany opět raketový, už v šesté minutě jsme se radovali z prvního gólu, když M. Durdil obral brankáře o míč, postupoval na branku, před křižujícím obráncem nezištně přihrál J. Pavlíkovi, který měl zcala odkrytou svatyni hostů. Jenže po třech minutách přišla chyba po našem autu a bylo vyrovnáno. Úder jsme hostům ale vrátili takřka vzápětí. To se levačkou střelou zpoza šestnáctky trefil do šibenice T. Černý.

Asi ve dvacáté minutě to už bylo 3-1 po snad nejkrásnější akci utkání. Na pravé straně si míč vyměnilo na jeden dotek několik našich hráčů a na konci kombinace byl opět T. Černý, který zakončoval znovu takřka do prázdné branky. Jenže hosté se nevzdali a po brejku, když si útočník evidentně při zpracování míče pomohl rukou, což jinak velmi dobrý rozhodčí posoudil jako neúmyslné, to bylo opět jen o gól. Jenže naštěstí ne nadlouho! Po rychlém brejku tentokrát zakončoval M. Jiráň, jak jinak, zase skoro do prázdné branky.

V úvodu druhého poločasu se zdálo, že hosté se pokusí znovu o zkorigování, jenže přišel roh J. Pavlíka, obránce mu míč v tísni vrátil, náš útočník se rozhodl pro kličku a od brankové čáry přesně nahrál na kopačku P. Sabona, který tvrdou střelou udělal z hostujícího gólmana opět statistu. Jenže ouha, střelec obou branek hostů dostal míč těsně před naší šestnáctkou, hned ze tří domácích obránců udělal solné sloupy a bylo to 3-5.

Závěr utkání jsme ale už měli zcela ve své moci. Nejprve po faulu v šestnáctce proměnil už šestý pokutový kop v soutěži J. Vitásek. V samotném závěru znovu do prázdné branky po milimetrové přihrávce J. Pavlíka dal náš už sedmý gól střídající R. Fafejta. Tečku za utkáním udělal v poslední minutě M. Durdil, který z dobrých 25 metrů tvrdou střelou vymetl šibenici nešťastného krásnohorského brankáře. Rozhodčí v zápětí utkání ukončil.

Branky: 11., 21. T. Černý, 6. J. Pavlík, 39. M. Jiráň, 51. P. Sabon, 68. J. Vitásek, 85. R. Fafejta, 90. M. Durdil

Sestava: Vitásek - Matějka, Klement, Sabon, Plíva - Oktávec, Nemét (41. Pazderka), Jiráň - Pavlík, T. Černý (75. R. Fafejta).