Senioři nestačili

20.06.2011 15:38

Do utkání s rezervou Staré Hutě zasáhli za naše béčko někteří starší hráči, na mladší tým soupeře však nestačili. Nezachytili jsme především úvod utkání a potom jeho závěr.

Hráči Staré Hutě byli od začátku lepší, lépe se pohybovali a přihrávkami za obranu často postupovali sami na našeho gólmana, který i přes obdržené branky byl naším nejlepším hráčem. Jen za první čtvrthodinku zneškodnil hned čtyři takové šance, další střely šly mimo branku. Jenže to už jsme prohrávali 0-1 právě po jedné takové akci. Teprve asi po dvaceti minutách jsme se zvedli, nejprve nadvakrát nedal M. Jiráň, po chvíli však zužitkoval přesný centr V. Kardinála. Naši hráči se ale v obraně dál chovali lehkovážně a soupeř toho využil ke vstřelení dalšího gólu.

Hosté do druhého poločasu nastoupili jen v deseti, to proto, že zraněný hráč musel odstoupit a náhradu za něho neměli. Přesto jim to stačilo k pohodlnému vítězství! Pozorně bránili, takže jsme se prakticky nedostali do zakončení, a vyráželi k rychlým brejkům, z nichž tři využili.

Branka: 31. M. Jiráň

Sestava: J. Měchura - M. Holobrada, Z. Matějka, M. Poláček, V. Obrmajer - F. Šusta, M. Kočí, R. Fafejta, M. Jiráň - V. Kardinál, L. Kudrna (47. M. Klement) , střídal A. Kryšpín