S remízou spokojenost

29.10.2011 21:49

Po velmi dobrém výkonu si odvezlo naše béčko z klučenického kopce zaslouženou remízu. Bylo přitom blízko výhry, rozhodující gól stanovující výsledek totiž padl asi čtvrt hodiny před koncem, takže jsme u Orlické přehrady dokázali remizovat 2-2.

Domácí tým hrající s kopce začal aktivně a hned v první minutě po tvrdé střele orazítkoval domácí hráč břevno naší branky. To Klučenické povzbudilo a po chybě v našem středu obrany, kdy zůstali volní hned tři hráči domácích, šli do vedeni. Postupně jsme však zlepšili pohyb a začali jsme také my ohrožovat domácí branku. Srovnat skóre se povedlo O. Měchurovi, který hlavou zužitkoval přesný centr F. Šusty z trestného kopu. Od tohoto okamžiku jsme byli lepším mužstvem a po skvělé kombinaci, kdy na pravém křídle uvolnil Vl. Kardinál Z. Matějku, který centrem za obranu našel na penaltě volného T. Hoška, jsme šli po jeho střele levačkou do vedení.  Byl to premiérový gól tohoto hráče v našem dresu. Útoky se pak střídaly na obou stranách, ani jeden tým však už střelecký zápis do konce prvního poločasu nezaznamenal.

Úvod druhého poločasu patřil nám, jenže výsledkem našeho tlaku bylo jen nastřelené břevno M. Poláčekem z trestného kopu. A když jsme zahodili další dvě velké šance, přišli ke slovu domácí. Gólovou střelu jednoho z klučenických hráčů se nám ještě podařilo zablokovat, jenže pak jsme nepohlídali aut domácích, zcela volný útočník odcentroval a bylo srovnáno. Od té doby nás domáci zatlačili, jenže naštěstí síly na pořádné zakončení už neměli. A tak jsme to byli nakonec my, kdo si mohl odvézt plný bodový zisk. Jenže střídající J. Pavlík v poslední minutě minul odkrytou branku Klučenic.

Branky: 26. O. Měchura, 33. T. Hošek

Sestava: Z. Dudič - M. Cihelka, M. Poláček, V. Pejla, L. Listík (46. R. Fafejta) - F. Šusta, P. Pazderka, Z. Matějka, O. Měchura - Vl. Kardinál (58. J. Pavlík), T. Hošek (63. V. Obrmajer)