S Kopaninou jsme padli

18.02.2012 21:33

Poslední utkání ve skupině s dorostem Přední Kopaniny jsme po přesvědivě vyhraném prvním poločase nakonec prohráli 4-5. Příležitost dostali hráči širšího kádru, na některých z nich byla patrná nízká trénovanost, což se projevilo hlavně v druhém poločase, který jsme prohráli 0-4.

Soupeř se od úvodu utkání lépe pohyboval, jenže jeho snaha končila na hranici šestnácky. Hned naše první akce skončila gólem. Na polovině hřiště se uvolnil M. Durdil, postoupil až k šestnáctce a přesnou střelou dostal naše mužstvo do vedení. Po chvíli to bylo 2-0, když na kolmou příhrávku si naběhl T. Hošek a střelou pod brankářem zvýšil na 2-0. Do třetice se trefil P. Plíva, když atakováním donutil soupeřova obránce k chybě a vstřeli náš třetí gól. Potom jsme ale polevili a dovolili jsme dorostencům z Kopaniny snížit na 1-3. Navíc jsme neproměnili několik slibných šancí, až skóre poločasu uzavřel M. Durdil opět střelou zpoza šestnáctky.

Po prostřídání o přestávce, když na lavičce zůstal sedět do té doby náš nejlepší hráč M. Durdil, se naše hra rozpadla, někteří hráči se doslova vytratili, takže soupeř se stále častěji objevoval před naší brankou. Navíc jsme hru nezvládli takticky, místo zajištěné obrany jsme bezmyšlenkovitě vyráželi do útoku a po ztrátě míče se řada hráčů už nestačila vracet. Dovolili jsme tak domácímu mužstvu snížit na jediný gól. A po proměněné penaltě za ruku L. Černého jsme byli potrestáni nejen penaltou, kterou Kopanina proměnila, ale navíc byl náš hráč  také vyloučen. Dorostenci se však dlouho nemohli prosadit, naopak byli jsme to my, kdo mohl strhnout vítězství na svou stranu, jenže T. Hošek a poté P. Plíva, který trefil břevno, své šance neproměnili.

A tak přišel trest a po nedorozumnění v naší obraně v poslední minutě Př. Kopanina dala rozhodující gól. Hned po rozehrání M. Durdil, který se mezi tím vráil na hřiště, potáhl míč k brankové čáře, přihrávkou pod sebe našel B. Křivonosku, který z otočky trefil padajího soupeřova hráče, odražený míč se dostal ke zcela volnému P. Pazderkovi, který ale střelou nad prázdnou branku odmítl vyrovnání.

Branky: 11. 41. M. Durdil, 16. T. Hošek, 22. P. Plíva.

Sestava: L. Šusta - F. Šusta, L. Černý, M. Klement, O.Měchura - P. Plíva, M. Durdil (45. T. Hošek), P. Pazderka, R. Fafejta - T. Hošek (30. B. Křivonoska), J. Pavlík (60. M. Durdil)