Rožmitál – Malá Hraštice 9:5 (4:2)

18.10.2011 07:23

Do utkání s Rožmitálem jsme vstoupili špatně a už v první minutě jsme po nedůrazu obrany inkasovali. Po zhruba deseti minutách bylo skóre už 3:0 pro domácí. Až od této doby jsme zapli a začali hrát naplno, skóre jsme korigovali střelou Koce na 3:1. Pět minut před koncem po autovém vhazování byl náš kapitán Josef Koc faulován ve velkém vápně, rozhodčí nařídil penaltu, kterou proměnil Lukáš Vildmon – 3:2. Bohužel pro nás jsme neudrželi tento stav do poločasu, minutu před koncem opět nikým neatakovaný útočník zvýšil na 4:2.

Po změně stran jsme ještě dostali malou naději – po chybě domácího brankáře stáhnul skóre na 4:3 Vojta Pavlis. Poté ale Rožmitál vstřelil čtyři rychlé branky po chybách v naší obraně a celkovém nedůrazu a laxnosti při bránění a o vítězi bylo rozhodnuto. Sice jsme se dokázali ještě gólově prosadit (Vildmon, Pavlis) ale i soupře přidal ještě dva přesné zásahy a utkání skončilo 9:5

Sestava: Sysel – Šiška, Holec, Hlávka, Zoček, Dvořák, J. Vostárek, P. Vostárek, Svatoš, Vildmon, Koc, Pavlis, Kolouch

Branky: Koc, Vildmon 2, Pavlis 2