Remízový zápas

03.10.2010 21:04

Bo bezkrevném výkonu v prvním poločase a na začátku druhého dějství jsme se v závěru utkání s Kamýkem zlepšili, jenže jsme nedali i ty nejvyloženější příležitosti, takže zápas nakonec skončil zaslouženou remízou 0-0.

Bez zraněného P. Buriana jsme začali utkání nervózně, hráči kazili i ty nejjednodušší přihrávky, proto vázla kombinace. K tomu jsme ještě přidali statickou hru, hráči se nenabízeli, takže často nebylo ani komu přihrát. Nebylo proto divu, že hosté byli prakticky celý první poločas lepším mužstvem, naštěstí jen po naši šestnáctku. Většinu akcí totiž nedotáhli ani k zakončení, takže si nevypracovali žádnou velkou příležitost. Byli jsme to paradoxně my, kdo mohl jít do vedení. Stalo se tak po jedné z mála pohledných akcí, kdy P. Pazderka uvolnil na pravém křídle J. Pavlíka, který centrem na přední tyč našel volného M. Stupala, jenže ten ve vyložené šanci minul míč.

Úvod druhého dějství pokračoval v tendencích prvního, jen s tím rozdílem, že hosté v jednom případě se do loženky přece jenom dostali. Po trestném kopu vrátili do šestnáctky míč, kde byli na hranici vápna volní hned tři jejich hráči. Naštěstí zakončujícího záložníka vynikajícím zákrokem vychytal náš brankář.

Hosté po této akci jakoby vystříleli prach, stáhli se do obrany, evidentně jim začaly odcházet síly, takže poslední půlhodina byla čistě v režii našeho mužstva. Jenže jsme nedokázali proměnit i ty nejvyloženější šance! Třikrát sám před brankářem minul míč J. Pavlík. Poté chtěl hlavičkou dopravit míč do sítě střídající J. Mik, jenže hostující obránce už překonaného brankáře na čáře zastoupil a míč odvrátil do bezpečí. A když neproměnil svou příležitost ani P. Sabon, kterému pustil míč M. Klement, jenže Patrik levačkou trefil jen padajícího brankáře, rozešly se oba mančafty smírně 0-0.

Sestava: J. Vitásek - R. Sojka, O. Fafejta, P. Sabon, P. Kardinál - M. Klement, J. Oktávec (65. J. Mik), P. Pazderka, L. Černý, (77. P. Plíva) - J. Pavlík, M. Stupal (40. P. Sochor)