Remíza po obratu v druhém poločasu

06.11.2011 08:10

S velmi silným Milínem, který nastoupil v kompletní sestavě, jsme po velmi dobrém výkonu v druhém poločasu uhráli zaslouženou remízu. A to nám chyběli stále tři hráči základní sestavy.

Od samého začátku utkání se hrál velmi pěkný kombinační fotbal. Iniciativnější byli hosté, jejichž síla spočívala především v ofenzívě, kde hráli fotbalisté se zkušenostmi z mnohem vyšších soutěží. Potěšitelné bylo, že jsem za nimi nezaostávali, bohužel jen po hranici šestnáctky. Do gólové šance jsme se nedostali především díky absenci finální přihrávky.

Hosté šli do vedení po přímém volném kopu, po centru jsme nechali dvakrát propadnout míč, který se dostal k volnému hráči Milína a bylo to 0-1. Dál se hrál svižný fotbal, několikrát se navíc zajiskřilo po zákrocích, které chvílemi nepřesný rozhodčí pouštěl. A pak přišel roh hostů, jejich hráč předskočil našeho bránicího fotbalistu a střelou přes celou branku zajistil Milínu dvoubrankové vedení, kterým skončil i první poločas.

V druhém poločasu jsme přidali na aktivitě, hostům přestala pracovat především záloha, takže dvě jejich tykadla byla najednou odříznuta a byla tudíž jen málo nebezpečná. Stále jsme se tlačili do útoku a to přineslo ovoce. Po nákopu z hloubky naší půle zapomněli hosté na vracejícího se J. Pavlíka (ofsajd?), který míč převzal a po samostatném nájezdu snížil. Milín evidentně vypadl z rytmu, takže jsme se dočkali vyrovnání. Odražený  míč se dostal k P. Plívovi a ten z hranice šestnáckty vystřelil a tvrdou střelou zajistil našemu mužstvu remízu. Hosté v samotném závěru chtěli strhnout vítězství na svou stranu, vrhli se do útoku, ale už bez gólového efektu.

Branky: 66. J. Pavlík, 81. P. Plíva

Sestava: J. Vitásek - O. Měchura (82. F. Šusta), O. Fafejta, P. Kardinál, L. Černý - M. Klement (46. R. Fafejta), P. Sabon, O. Nemét, P. Plíva - M. Stupal, J. Pavlík (88. J. Velík)