Remíza

08.05.2014 12:50

Zápas se přitom vyvíjel docela slibně , když v začátku utkání O.Měchura po pravé straně zatáhl míč a po centru se míč odrazil na kopačky J.Listíka a ten v malém vápně nedal golmanovi šanci.Hosté se ale z naší úvodní převahy oklepali a srovnali brankový účet.Druhý gól přidal soupeř při předchozí 100/% šanci V.Kardinála ,ale bohužel do prázdné brány po centru P.Plívy špatně zakončil.Po této naší šanci právě padl gól do naší sítě.

Stav 1:2 ve prospěch hostí setrval do poločasového hvizdu. Druhý poločas byl v úvodu z naší strany lepší a ihned jsme srovnali gólový deficit,když po dlouhém házeném autu do šestnáctky trochu krkolomně zakončil R.Sojka.Další šanci na gól měl T.Krotil,ale po krásné střele trefil jen levou tyč branky.Rozdílový gól zaznamenal z hranice šestnáctky tvrdou střelou pod břevno P.Plíva a vypadalo to,že zápas i takto skončí.Bohužel v poledních minutách zápasu udělala naše obrana obrovskou chybu po nedorozumění a soupeř v sólovém průniku srovnal skóre a zakončil tak celý zápas remízou 3:3.

M. Hraštice B - Kňovice 3:3 (1:2)

(3.5. od 17:00h hřiště Hraštice)

Sestava : M. Hraštice: Dudič - Měchura O., Sojka, Jetel, Listík L. - Plíva, Pinc, Kukla, Pazderka,  - Krotil, Listík J.(78.Obrmajer)

Branky: 12. Listík J. ,62.Sojka , 83.Plíva