Rekordní vítězství

14.05.2012 08:10

Nic jsme neponechali náhodě a po skvělém výkonu jsme v dalším kole rozdrtili poslední Obecnici vysoko 7-1. Od začátku jsme byli jednoznačně lepším týmem, neuplynula ani čtvrthodina a už jsme vedli 2-0. Nejprve po samostatné akci vstřelil úvodní gól Tomáš Černý. Po chvíli se do míče opřel Petr Plíva a z dobrých 30 metrů překvapil hostujího brankáře střelou pod víko.

V té chvíli byl ovšem ošetřován Ondra Nemét, který musel pro zraněné třísel po několika minutách odstoupit, tedy další, už sedmý zraněný hráč našeho mužstva v jarní části soutěže! Na našem výkonu to ovšem nebylo znát, střídající Petr Pazderka ho plně nahradil. Navíc po rohu P. Plívy jsme šli Patrikem Sabonem už do tříbrankového vedení. Teprve potom jsme si vybrali malou pauzu, čehož soupeř využil v poslední minutě poločasu ke vstřelení gólu po přímém kopu z těsné vzdálenosti od vápna.

Druhý poločas jsme začali ospale, probrala nás až tyčka po tečované střele soupeře. Několik šancí jsme ještě nedali, potom se konečně trefil J. Pavlík, který v prvním poločase promarnil hned tři jasné gólové příležitosti. Soupeře tento okamžik zlomil, navíc mu začaly notně ubývat síly, takže až do konce utkání to byl z naší strany doslova koncert. Pátou branku přidal Míra Durdil po skvělé kolmé přihrávce Filipa Šusty. Šestý gól padl po hrubé chybě hostujího brankáře, který se nechal obrat o míč T. Černým, který tak vstřelil svou druhou branku utkání. Sedmá, závěrečná, přibyla z penalty, kterou proměnil náš tradiční  exekutor Jan Vitásek.

Branky: 4., 72. T. Černý, 14. P. Plíva, 31. P. Sabon, 58. J. Pavlík, 66. M. Durdil, 78. J. Vitásek

Sestava: Vitásek - Velík (70. Matějka), Sabon, Klement, Plíva - Šusta, Durdil, Nemét (17. Pazderka), Jiráň (65. R. Fafejta) - T. Černý, Pavlík.