První přípravný zápas.

23.02.2015 19:00

V neděli 22.2.2015 jsme odehráli první přípravný zápas na velkém hřišti, na umělce MFK Dobříš s jejich žáky.

I přesto , že jsme tento zápas dlouhodobě  připravovali a věděli jsme o něm dva měsíce, na zápas se nás sešlo pouze 10 ! Nominováno na zápas bylo 15 hráčů.

Omluvenkou neúčasti byly nemoci, ale i např. rodinné akce. Co k tomu dodat.....

Hrálo se 2 x 30 min. 9 + 1. Kluci ze sebe vydali maximum a současně zjistili, kolik mají ještě trénovat, aby fyzicky stačili, srovnali krok a hráli alespoň  trochu vyrovnaný zápas s podobnými soupeři. Fyzicky jsme vydrželi 15 minut a pak už jsme se jen bránili. Soupeř měl výhodu dvou střídajících hráčů. Skóre v tento den nebylo rozhodující. Soupeř byl výrazně lepší a přehrál nás ve všech činnostech.

Zápas odehráli: Douša, A.Houska, Hlávka, Kočí, Kudrna, Mathauser, Patera, Ruth, Stracený, Šiška.

Připravujeme ještě min. dva přípravné zápasy s Dalekými Dušníky a Nečíní.