První domácí prohra

15.04.2014 18:58

Domácí prostředí nám tentokráte nepřálo a po sice dobře odehraném zápase kde jsme byli zejména v druhém poločase lepším týmem jsme ale dopadli jako v minulém venkovním zápase a skončili poraženi sejným výsledkem,tedy 1:2.

Po dvou nedorozumění v obraně jsme v podstatě lacino inkasovali a darovali soupeři z Dobříše dvoubrankový náskok.Ten ale mohl dvakrát dorovnat T.černý po dorážce při standardní situaci zahrané O.Fafejtou,ale T.Černý ve složitější situaci před brankářem těsně minul vyražený míč hostujícím brankářem.

Druhou brankovou příležitost zmařil po pěkné kombinaci a přihrávce J.Pavlíka opět T.Černý,kterého po prudké střele opět vychytal brankář hostí.

V úvodu druhého poločasu se hostující hráči po našem tlaku nedostali po celých 25 minut za svou polovinu,ale pouze jsme vytěžili pokutový kop po zahrané ruce ve vápně.S přehledem penaltu proměnil J.Pavlík.

Více šancí se nám bohužel nepodařilo proměnit a hosté sice chvílemi se štěstím udrželi těsné vítězství.

Nedá se našim hráčům až tak co vytknout,určitě ne odhodlání,bojovnost a nasazení v tomto utkání.Přesně to,co chybělo v zápase v Luhách.

Bohužel se fotbal hraje na vstřelené branky a těch branek dal soupeř o jednu více než my.Celý problém je v tom,že se nám v ofenzivě nějak moc nedaří.Ze čtyř zápasů vstřelit čtyři branky a z toho tři z pokutového kopu není moc dobrá vizitka.

Pevně doufáme,že se tato nelichotivá bilance změní již v příštím zápase na Spartaku Příbram.

M. Hraštice - Dobříš B. 1:2 (0:2)

Sestava : Vitásek - L. Černý, Sabon, Fafejta, Petřina - Blatnický(80.Listík L.), Kukla, Burian, Plíva - Pavlík, T. Černý (68. Jiráň).

Branky: 60.Pavlík