První bod

03.09.2014 06:16

Druhý venkvní zápas nás zavedl na hřiště Rosovic.Úvod utkání byl vyrovnaný a obě mužstva si během prvního poločasu vytvořili 3 brankové přiležitosti.Každé mužstvo využilo po jedné z nich a první poločas ted skončil 1:1.Za domácí vstřelil první branku utkání domácí útočník po pro nás neštastně odraženém míči kde náš brankáž neměl šanci zasáhnout.Náší odpověď ve  40 minutě zaznamenal P.Knejzlík po centru J.Oktávce z pravé strany a nedal domácímu brankáři šanci zasáhnout přesnou střelou k tyči.Ve druhém poločase jsme od úvodu jasně lepším týmem a zhruba do 70 minuty jsme nepustili domácí za půly.Náš tlak vyvrcholil krásným centrem na P.Buriana,ale ten z malého vápna trefil jen břevno.V 70 minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen jeden z našich útočníků a domácí nás díky tomu dostali pod menší tlak,ze které však byli zcela neškodní.

Za celý průběh utkání byla tedy remíza asi zasloužená a spravedlivá.Je to náš první bod po dvou venkovních zápasech,hodně důležité bude zládnout nastávající domácí utkání,které odehrajeme proti Nečíni v sobotu doma od 10h.Pokud se nám podaří uspět,bude mít tento bod velkou cenu.