Prohra se Zelenčí

03.03.2012 17:21

S účastníkem I. A třídy, skupiny B, mužstvem Zelenče, jsme odehráli další přípavné utkání. Po vyrovnaném prvním poločase soupeř v druhém dějství potvrdil rozdíl dvou třídy a zvítězil 5-1.

Hned od úvodu nebylo znát, kdo hraje vyšší soutěž a kdo nižší. To jsme potvrdili asi v 15. minutě, když míč vypíchl obránci M. Durdil, postupoval sám na brankáře, kterému udělal kličku a do prázdné brány dostal naše mustvo do vedení. Dál jsme pokračovali v aktivní hře a výsledkem byla dělovka stejného hráče pod břevno, kterou tentokrát gólman domácího mužstva vyrazil. Zeleneč nezůstával pozadu, ze svých příležitostí nastřelil dvakrát jen tyčku naší branky.  Potom jsme mohli své vedení potvrdit, jenže jsme nedotáhli několik slibných akcí do gólového zakončení. Platí to zejména o šancích J. Pavlíka, T. Černého, M. Robovského nebo o hlavičce M. Stupala. Soupeř výsledek obrátil těsně před přestávkou, když proměnil penaltu a brejk. Úvod druhého poločasu se nám nepovedl a takřka z rozehrání jsme dostali další gól. To poznamenalo naši hru, soupeř postupně získával převahu, kterou potvrdil dalšími dvěma brankami. My jsme už byli po vystřídání daleko méně nebezpeční zejména ve hře dopředu, proto jsme na hru z prvního poločasu nedokázali navázat.

Branka: 15. Durdil

Sestava: J. Vitásek - O. Měchura, M. Stupal, P. Sabon, L. Černý - F. Šusta, T. Černý (60. M. Robovský), M. Durdil, P. Plíva - M. Robovský (46. T. Hošek), J. Pavlík (46. M. Klement)