Prodloužený víkend - dva zápasy, jedno vítězství.

11.05.2015 15:21

Během prodlouženého víkendu  odehráli starší žáci dva zápasy. První odložený, v pátek 8.5. na hřišti Sokola Pičín se nám vyloženě nepovedl. Zpočátku zápasu jsme měli řadu pěkných kombinačních akcí, s gólovými šancemi, bohužel bez brankového efektu. Po poločasech 2 : 0 a 5 : 1 jsme si odvezli porážku 7 : 1. Jedinou branku za nás vstřelil M.Šiška.

Sestava: Durdil - Houska A., Mathauser, Vostárek J., Vostárek P., Ruth, Slabihoudek, Kočí, Šefl, Reisser, Patera, Hlávka M., Šiška, Vandas.

V neděli doma jsme hostili mužstvo TJ Slavoj Obecnice. Po jednoznačném průběhu zápasu a poločasech 7 : 0 a 4 : 1 jsme zvítězili 11 : 1.

Branky: Šiška 6, Mathauser 3, Ruth a Vostárek J.

Sestava: Durdil -  Douša, Houska A., Mathauser, Vostárek J., Vostárek P., Ruth, Slabihoudek, Kočí, Šefl, Reisser, Patera, Hlávka M., Šiška, Vandas.