Přípravný zápas s Dalekými Dušníky.

15.02.2016 06:29

V neděli 14.2.2016 odpoledne za pěkného "jarního" počasí jsme odehráli s již tradičním soupeřem TJ Sokol Daleké Dušníky odvetné přípravné utkání na jejich tréninkovém hřišti. První poločas se pro nás vyvíjel velmi dobře a po třech brankách Honzy Mathausera a velmi dobrém výkonu  jsme poločas vyhráli 3 : 1. Ve druhé půli jsme přestali hrát, nechali se zatlačit do defenzivy a soupeře vyrovnat na 3 : 3. Ve druhé části 2. poločasu jsme zvýšili aktivitu a brankou Honzy vedli 4 : 3 a pokud by proměnil své samostatné brejky, mohli jsme vést i více. Ke konci soupeř stupňoval svůj tlak (především díky posílám z vyšších soutěží) a nakonec se mu podařilo vyrovnat na 4 : 4.  Pěkný zápas hraný ve vysokém tempu skončil spravedlivou remízou.

Sestava: Cihlář, Slabihoudek - Clareboets, Hlávka, Houska A., Houska M., Mathauser, Pavlis, Patera, Reisser, Ruth, Stein, Vandas.

Branky: Mathauser 4x.