Přesvědčové vítězství

06.05.2012 23:09

Také naše béčko odehrálo v Boroticích skvělé utkání a zaslouženě vyhrálo vysoko 5-2. Brzo se dostalo do vedení, když po střele V. Kardinála do tyče dorážel T. Krotil. Ten spolu s F. Šustou byl při chuti, ovšem oba několik jasných šancí v prvním poločase ještě nedali. A tak hosté vyrovnali, když se domácí hráč při rozehrávání trestného kopu ukopl a jeho centr zamířil do naší branky.

Začátek druhé poločasu se nám nepovedl, hned po rozehrání jsme míč ztratili a domácí mužstvo šlo do vedení. Naše hráče to naštěstí nedeprimovalo a velmi dobrou hrou začalo opět borotickou rezervu přhrávat. Převahu jsme potvrdili dalšími čtyřmi góly, jedním hezčím než druhým, o které se podělili T. Krotil a F. Šusta.

Branky: 7., 58., 68.: T. Krotil, 78., 90.: F. Šusta

Sestava: Dudič - Obrmajer, Matějka, Batulka, L . Listík - Šusta, Pazderka, Plíva (46. R. Fafejta), M. Jiráň - T. Krotil, V. Kardinál (62. V. Pejla)