Překvapení pro děti

26.05.2011 13:33

Podle tréninkového a zápasového plánu úspěšně pokračovaly v tomto týdnu dva tréninky naší mládeže: V pondělí 23. 5. to byli mladší žáci, kterých bylo přítomno 28, a ve středu 25. 5. měli společný trénink mladší žáci a přípravka, kdy trénovalo 28 dětí, z toho 3 holky.

Trénink byl zpestřen překvapením pro děti, a to aktivní účastí dvou profesionálních fotbalistů – Tomáše Wágnera z 1.FK Příbram a Milana Mišůna hráč Celticu Glasgow (nyní na hostování Swindon Town). Děti se dozvěděly řadu novinek a viděly profesionální fotbalisty v akci. V přípravce nám Tomáš s Milanem ukázali rozcvičku - protahovací cviky a s mladšími žáky pak absolvovali zbytek tréninku, včetně fotbálku. Na závěr v kabině podepisovali dětem fotky a míče. Bylo to s nimi fajn, líbila se nám jejich vstřícnost a chuť předat něco našim mladým fotbalistům.

V sobotu 28. 5. od 10.00 hod sehrají mladší žáci první přípravný zápas proti stejně starým žákům z Rosovic. Mladší žáci budou na zkoušku doplněni čtyřmi kluky z přípravky. Budeme jim držet palce!

Miloš Hnila

(Fotografie z tréninku budou zveřejněny později)