Poslední zápas s prohrou a ukončení sezóny.

16.06.2014 09:12

Poslední zápas jarní části okresního přeboru mladších žáků v Dalekých Dušnikách jsme docela krutě prohráli 6:0. Ikdyž 1. poločas tomu nenasvědčoval. Hráli pěkný kombinační fotbal, soupeře jsme chvílemi přehrávali, ale bohužel ta naše koncovka, která nás trápí již delší dobu!!! Z jednoho rychlého protiútku jsme dostali gól a poločas prohráli 1 : 0.

Ve druhém poločase jsme bezdůvodně  totálně selhali, soupeř nás drtil rychlými brejky a v krátkém sledu nám nastřílel pět branek. Zápas jsme celkově  prohráli 6 : 0. Po pěkném prvním poločase je to škoda.

Sestava: Slabihoudek - Houska A., Houska M., Hlávka, Kudrna, Pavlis, Reisser, Ruth, Šefl, Vandas.

Co říci závěrem. Čeká nás spousta práce, kluci musí pracovat na fyzické a technické kondici. Ukázuje se, že dovedeme držet krok s lepšími soupeři jeden poločas (až na vyjímky) a pak fyzicky nestačíme.

Tímto zápasem pro nás skončila sezóna 2013/2014. Novou sezónu, kdy přihlásíme naše kluky do soutěže starších žáků,  zahájime  tréninky počátkem  srpna.

V neděli dne 22.6. od 14,00 hod máme na hřišti  s kluky, rodiči a trenéry dokopnou. Všichni jsou srdečně zváni.

Chtěl bych poděkovat všem za spolupráci a společně si popřát lepší výsledky, než jsme dosáhli v této sezóně.

Hezké prázdniny.

Miloš Hnila