Poslední v Lečici

24.06.2012 17:57

Naše silně kombinované mužstvo zakončilo sezónu na tradičním turnaji ve Velké Lečici. Na své soupeře, kteří naopak nastoupili většinou posíleni, nestačilo a skončilo na posledním místě.

Velká Lečice - Malá Hraštice 2-1 (1 - 0)

V úvodu se zdálo, že na strašidelném hřišti budeme mít navrch, jenže po neproměněné tutovce J. Pavlíkem, který šel sám na brankáře, jsme nechali iniciativu domácímu mužstvu slavícímu sedmdesátku. Brzo jsme inkasovali po brejku po centru za naši obranu. Lečičtí dál praktikovali stejnou taktiku, my jsme se snažili o kombinaci, což na hrbolatém terénu dost dobře nešlo, lacino jsme ztráceli míče, což bylo vodou na domácí mlýn. Od další pohromy nás zachránil dobrý výkon našeho brankáře. Ve druhém poločase ve hře s kopce jsme přeci jenom hru vyrovnali a po nařízené penaltě jsme skóre srovnali, když exekutorem byl navrátilec do našich řad P. Zamrazil. Jenže přišla chyba po centru domácího mužstva a Lečice šla opět do vedení. V závěru jsme se snažili alespoň o vyrovnání, hlavička M. Holobrady ml. šla však jen těsně vedle domácí branky, takže k penaltovému rozstřelu nakonec nedošlo.

Branka: 54. P. Zamrazil

Sestava: Dudič - Matějka, Zamrazil, Klement, Jiráň - Šusta, Pazderka, Holobrada ml., Černý L. - Pavlík, Hošek. Střídali Novotný, Pejla

Nový Knín B - Malá Hraštice 4 - 2 (3 - 0)

Soupeř posílený hned o tři hráče áčka a brankáře Jinců byl lepším mužstvem, ovšem k vedení 3 - 0 mu pomohl nepřesný asistent, který pustil dva jasné ofsajdy, takže to bylo rychle 3 -0. Ještě před tím jsme ovšem opět nedali tutovku J. Pavlíkem, kterému v rozhodujícím okamžiku míč odskočil na drnu. V druhém poločase se naše hra zlepšila a po krásné akci celé pravé strany na jeden dotek  jsme srovnali P. Sabonem. Soupeř brzo zvýšil, jenže v závěru byl rád, že jsme dali jen jeden gól po sólu M. Holobrady ml.

Branky: 58. Sabon, 81. M. Holobrada ml.

Sestava: Dudič - Pejla, Matějka, Klement, Jiráň - Šusta, Pazderka, Sabon, Krotil - Pavlík, Holobrada ml. Střídal Hošek.

Turnaj vyhrálo "béčko" Nové Vsi, které posílilo hned několik hráčů prvního mužstvo, které vykopalo krajský přebor. Ve finále porazilo domácí tým jen těsně 3-2, když ale po většinu utkání dominovalo. Zahráli si za něj i naši dva členové jarního kádru M. Durdil a O. Nemét.