Poslední trénink v roce 2014 a rozpis na nový rok 2015.

01.12.2014 12:33

Ve středu 3.12.2014 je  trénik z důvodů špatného počasí odvolán. Novou sezónu zahájíme v pondělí 26.1.2015 v 17.00, pokud nám počasí dovolí tak na umělce (UMT). Po celý únor budou tréninky pouze v pondělí od 17.00 na umělce, od března pak 2 x týdně v pondělí a ve čtvrtek od 17.00. Při nepřízni počasí budeme využívat i naši sokolovnu, proto bude nutné, aby si kluci nosili dvouje obutí - ven na UMT kopačky a do tělocvičny tarfy nebo neklouzací tenisky. Kdo nemá, ať si napíše Ježíškovi, je ještě čas!

V únoru odehrajeme jedno přátelské utkání s žáky Dobříše u nich na umělce, určitě to bude o víkendu, termín včas sdělíme. Další přáteláky  domlouváme na březen.

Do vánoc chceme ještě stihnout dokončit umělku - zakrýt betonový mantinel  dřevěnými prkny a terénní úpravu před umělkou. Určitě uvítáme  jakokoliv pomoc.

Všem, kteří nám pomáhají, chceme popřát klidné a ničím nerušené vánoce, hodně zdraví a sportovního štěstí v novém roce 2015. Rodičům a přátelům Hraštické kopané děkujeme za spolupráci a za přízeň, kterou nám věnují.

Miloš Hnila, Leoš Kudrna, Jiří Zamrazil a vedení TJ Sokol Malá Hraštice