POSLEDNÍ FOTBÁLEK V ROCE 2012 - 12.12.2012 - hala MĚŘÍN - st. přípravka

KŘIVONOSKA M.

VOSTÁREK P. -  RUTH M.

SLABIHOUDEK S.- KAMZÍK J

ELVIS C. - KUKLA P. - KOČÍ J.

HOLEČEK R.-KUDRNA T.- VANDAS F.

ROZHODČÍ: KUDRNA Leoš

PRAVIDLA: hraje se  5 + 1, střídá se hokejově, 4 x 15 min., branky se nemění,

auty z čáry se vhazují.

Hodnocení podzimu 2012.

Mužstvo starší přípravky skončilo v podzimní části okresní soutěže v tabulce na 2. místě. Na úspěšné podzimní části soutěže se podíleli abecedně tito hráči:

Hlávka M., Kamzík J., Kramer P., Kudrna T., Kukla P., Křivonoska M.,

Pavlis L., Ruth M., Slabihoudek S., Stracený F., Šefl M., Vališ M., Vandas F..

a trenéři: Ing.M.Hnila, L.Kudrna, O.Měchura a F.Šusta.

1. Účasti na zápasech a na trénincích:

F.Vandas - 27, Ruth a Slabihoudek  25, Šefl a Pavlis 24, Kamzík 23, Kramer 22, Kudrna 21, Křivonoska 21…….

2. Střelci: Stracený 26, Hlávka 17, Kudrna 16, Křivonoska 6, Kramer 5, Vandas a Ruth 4, Pavlis 2. Celkem 80 branek.

3. V asistencích - přihrávkách na góly jednoznačně Kudrna a Hlávka.

Navíc M.Hlávka a F.Stracený hostují v ml.žácích a M.Křivonoska a P.Kukla v ml. přípravce Nového Knína. M.Hlávka hrál ještě několik zápasů  za starší žáky Sokola M.Hraštice.

V příštím roce začnou tréninky 2. a 3. skupiny ve středu 30.1.2013 v Sokolovně,  1.skupina s trenérem Kudrnou v pondělí  dne 4.2. 2013.

9.2. se chceme zúčastnit turnaje přípravek na Dobříši, info obdržíme koncem týdne.

Pak pokračujeme s tréninky každé pondělí a  středu v Sokolovně s tím, že mezi tím budou ještě přípravné zápasy nebo  turnaj.

V březnu podle počasí už venku a nějaký přípravný zápas na umělce (asi na Dobříši).

Na jaře nás čekají ještě zápasy ve skupině: doma s Milínem, venku na Dobříši a na Spartaku a dál se uvidí.

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří se podíleli na úspěšné podzimní části ročníku 2012 - 2013, především funkcionářům TJ Sokol Malá Hraštice, rodičům za vstřícnost a  pomoc při přepravě kluků na zápasy, sponzorům oddílu za finanční podporu mládežnické kopané v Hraštici a popřát všem hezké a klidné vánoce a hodně štěstí a zdraví do nového roku.

Ing.Miloš Hnila