Podlesí - Malá Hraštice 1:7 (0:2)

06.06.2012 18:47

S několika změnami v sestavě odehráli naši mladší žáci asi nejlepší utkání v soutěži. Zraněného Patrika Sysla nahradil v brance Jirka Zoček, kvůli absenci Pavlise a Lampíra nastoupil ve útoku Dominik Dvořák. Po skvělém výkonu všech hráčů jsme si odvezli z Podlesí výhru 1:7.

Začátek utkání byl vyrovnaný, domácí hráli v ofenzivním rozestavení, nedokázali se však prosadit do zakončení a my jsme dokázali využít mezer v jejich obraně. První branku vstřelil v patnácté minutě po dobrém náběhu na roh Tomáš Blažek. Poté pokračovalo utkání ve vyrovnaném duchu, Podlesí nastřelilo dvakrát břevno, ale ani my jsme neproměnili několik gólových šancí. Druhou branku jsme vstřelili až pět minut před koncem, kdy jsme využili brejkové situace a Pepa Koc po samostatném nájezdu obešel brankáře a zvýšil skóre.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji, a v prvních deseti minutách se nám povedly vstřelit další dvě branky, nejdříve Dvořák a poté Koc. Poté se prosadili i domácí, kdy snížili slabou střelou jednoho ze jejich šikovných záložníků. To ale bylo vše, ostatní jejich pokusy dobře vychytal Jirka Zoček, který tak napravil zaváhání při první brance a zbytek zápasu opět patřil nám. Postupně jsme nastříleli ještě tři branky - Koc, Svatoš a ....

Sestava: Zoček, Blažek, Holec, Šiška, Kolouch, Vildmon, Svatoš, J. Vostárek, P. Vostárek, Koc, Dvořák, Kočí, Němec

Branky: Koc 3x, Blažek, Dvořák, Svatoš, ...