Podařilo se :-)

28.04.2015 19:04

Jak konečně chutná vítězství poznalo naše Áčko v domácím utkání proti Trhovým dušníkům.Od uvodního hvizdu byl náš tým lepší a aktivnějším týmem.Po zhruba deseti minutách šel náš tým do vedení po zahraném rohu a přesné hlavičce P.Sabona.Hosté po ojedinělé akci z levé strany srovnali krok,ale koncem prvního poločasu opět P.Sabon pěknou technickou střelou přes zeď poslal náš tým do zaslouženého vedení v zápase.Druhý poločas podobný tomu prvním i s tím,že naše gólové šance zůstali neproměněny.Hosté se do větších šancí během zápasu nedostali.

Další šance bohužel zahodil jak M.Jiráň,tak i J.Pavlík a v druhém poločase M.Stupal.Je to stále stejná již ohraná písnička a proto zůstal do konce zápasu stav takový jako konec prvního poločasu a to 2:1.

Trochu vzpruha do dalších zápasů , ale jsme realisti ...porveme se a uvidíme :-)

Malá Hraštice A - Trhové Dušníky / 2:1 (2:1) 25.4.2015

Sestava :

Dudič – Plíva(65.Holobrada), Burian, Fafejta, Kardinál(46.Stupal)  –  Knejzlík, Oktávec(90.Listík L.), Sabon, Jiráň – Pavlík, Černý T.

Branky : 10. a 37. Sabon ,