O výsledku rozhodlo patnáct minut

27.09.2010 07:43

Naše mužstvo nastoupilo v kombinované sestavě, vzhledem k tomu, že chyběla řada hráčů. Proto začátek zápasu byl v režii domácího mužstva, které po krásných kombinacích nastřelilo tyč a poté břevno. Naši hráči se z tlaku vymanili a několikrát nepříjemně vystrašili domácího gólmana. V přibližně 26. minutě M. Jiráň odkopl míč do zámezí, domácí hráči si autové vhazování posunuli více než o deset metrů k naší bráně, rozhodčí Švitkov to nezaregistroval a soupeř běžel sám na našeho gólmana, byl neomylný a vsítil gól.

Podle našeho názoru byl tento gól neregulérní, hráče tato situace zdravě nakopla a asi po pěti minutách jsme po centru do šestnáctky a střele M. Jiráně uklidil míč do domácí brány a vyrovnali. Neuplynulo ani deset minut, míč jsme znovu poslali do šestnáctky soupeře, kde J. Mik byl před domácím gólmanem důraznější a byl z toho vedoucí gól pro naše mužstvo. Za stavu 2 - 1 pro nás odešly oba týmy do kabiny.

Úvod druhého poločasu se nám hrubě nepovedl. Během ani ne 15 minut jsme dostali tři góly po chybách v záložní řadě a po odpískání sporné situace rozhodčím Švitkovem. Náš tým se nevzdával, ale všechny střely šly buď mimo domácí bránu nebo je domácí gólman zlikvidoval. V závěru utkání jsme dostali ještě jeden gól po pěkné kombinaci domácího mužstva, takže skóre se zastavilo na výsledku 5 - 2 pro Petrovice.

V. Kardinál:  První poločas jsme byli vyrovnaným týmem, ve druhém poločasu byly Petrovice lepším týmem a zaslouženě vyhrály. K rozhodčímu bych uvedl, že první poločas pískal na obě strany stejně a ve druhém poločasu pískal jen na jednu stranu, a to na domácí. Mužstvu bych chtěl poděkovat za předvedený velmi dobrý výkon, zejména v prvním poločase.

Branky: 30. M. Jiráň, 38. J. Mik

Sestava: Z. Dudič - O. Měchura, Z. Matějka, J. Zboženský, L. Listík - F. Šusta, J. Mik, P. Plíva, T. Krotil - M. Jiráň, V. Obrmajer (J. Měchura)