Nový Knín - Malá Hraštice 9:5

18.06.2012 09:36

Derby a současně poslední mistrovský zápas, dobrá motivace pro naše hráče. První třetinu jsme zpočátku drželi se soupeřem krok, ale postupně jsme obdrželi 4 góly a prohráli ji 4:1.

Konečně jsme protrhli náš problém druhé třetiny, začali jsme kombinovat, odpovědně bránit a vyhráli jsme ji 2:1. Třetí třetina byla velmi vyrovnaná, stáhli jsme náskok soupeře na 5-5, ale v závěru jsme obdrželi 4 branky a třetinu prohráli 4:2. Čtyřmi góly se blýskl Michal Doležal. I přes prohru jsme odehráli nejlepší zápas jarní části soutěže.

Třetiny:  4:1, 1:2, 4:2.

Sestava: L. Kašný, F. Vandas - M. Šefl, S. Slabihoudek, T. Doležálek, M. Doležálek, M. Křivonoska, T. Kudrna, F. Vandas, F. Staněk, L. Pavlis.

Branky: M.Doležálek 4x,L.Pavlis 1x.

Poslední trénink máme ve st 20.6. od 17.00 a v so 23.6. dokopnou se zápasem s rodiči a trenéry. Přípravu na novou sezónu zahájíme tréninkem 30.7.2012. Plán přípravy bude na našem webu.

Při této příležitosti bych chtěl poděkovat všem mým kolegům, hráčům a rodičům za spolupráci.

Miloš Hnila