Nezvládnutý závěr

11.08.2011 22:18

Dlouho se zdálo, že vítězství našeho mužstva proti Klínci bude jednoznačné, ještě asi v 75. minutě jsme totiž jasně vedli 5-1, jenže pak jsme polevili a v posledních minutách jsme si nechali dát hned tři góly.

Úvod utkání jsme měli bezvadný, neuplynulo ani dvacet minut a už jsme vedli 3-0. Góly jsme přitom vstřelili po moderních křídelních kombinacích, když se dvakrát trefil F. Šusta a jednou M. Stupal. Jenže pak jsme ubrali na otáčkách a až dosud bezzubému soupeři jsme dovolili se vrátit do utkání, když tomu napomohla laciná branka na 3-1.

V úvodu druhého poločasu jsme opět byli lepší, což jsme potvrdili vstřelením dvou branek. Po rohu se hlavou trefil P. Sabon a z hranice šestnáctky pálil z voleje opět M. Stupal. Scénář z prvního poločasu se však opakoval, zase jsme polevili a soupeř to potrestal třemi brankami, přičemž čtvrtou vstřelil z penalty v poslední minutě utkání.

Branky: 2x F. Šusta, 2x M. Stupal, Sabon

Sestava: M. Jiráň - R. Sojka, O. Fafejta, P. Kardinál, L. Černý - M. Poláček - O. Měchura (70. F. Šusta), P. Plíva, P. Sabon,  F. Šusta (46. J. Oktávec) - M. Stupal