Nečín – Nový Knín 5:2 (2:1)

24.09.2012 15:13

Utkání s Nečíní, kde jsme byli fotbalovějším a herně i lepším týmem, rozhodly především neproměněné šance a hrubé chyby našich obránců.

V začátku utkání jsme si vytvořili několik šancí, ale výborně nás vychytal domácí brankář. Když jsme neproměnili ani penaltu, potvrdlo se pravidlo „nedáš-dostaneš“ a Nečín vstřelila první gól. Na ten jsme ještě dokázali odpovědět – pěknou střelou do šibenice P. Vostárkem. Ještě do poločasu jsme ale obdrželi branku a na začátku druhého poločasu jsme inkasovali znovu. J. Vostárek sice dokázal další střelou do šibenice z přímého kopu skóre zkorigovat, ale to bylo z naší strany vše. Pak jsme dostali další dvě branky a nezaslouženě prohráli 5:2.

Sestava: Durdil – Douša, Šiška, Hlávka M., Staněk, J. Vostárek, P. Vostárek, Stracený, Patera, Reisser, T. Doležálek, M. Doležálek

Branky: J. Vostárek, P. Vostárek.