Na úvod prohra

31.05.2011 09:34

Naši mladší žáci odehráli tento víkend první přípravný zápas s mladšími žáky Rosovic. Hrálo se na půlce hřiště 7 hráčů + 1 brankář, s tréninkovými bránami, s možností hokejového střídání, 2 x 30min.

Rosovice přijely v minimálním počtu, proto po vzájemné dohodě jim byl zapůjčen jeden hráč – Jakub Sobotka. Během zápasu se ukázalo, že Jakub byl pro Rosovice klíčovým hráčem. Naše mužstvo bylo doplněno o čtyři kluky z přípravky tak, abychom mohli střídat minimálně pět hráčů najednou.

Naši měli v 1. poločase řadu neproměněných šancí. Větší hráčská zkušenost soupeře, zvláště ve druhé půli zápasu, rozhodla o „kruté“ prohře našich žáků v poměru 0:6. Nutno vyzvednout výborný výkon brankáře z Rosovic. Na závěr se kopaly pokutové kopy s výsledkem 4:7 pro Rosovice.

I přes tento výsledek jsme odehráli dobrý zápas s řadou pozitivních prvků v naší hře. Kluci si vyzkoušeli první ostrý zápas a i hráči z přípravky si dobře plnili pokyny trenéra. Potěšil nás poměrně velký zájem diváků, především z řad rodičů.

V přípravných zápasech chceme do prázdnin pokračovat každou sobotu i s přípravkou.

Sestava: J.Zoček - T.Doležálek,M.Ruth,T.Kolouch,V.Pavlis - D.Svatoš,L.Pavlis,D.Dvořák,M.Doležálek,J.Vostárek,P.Vostárek – P.Sysel,J.Vampír.