Malá Hraštice - Rožmitál 3:5 (0:3)

15.05.2012 16:39

K dalšímu mistrovskému utkání zavítal na naše hřiště Rožmitál, který na jaře neztratil ani bod. I přesto jsme dokázali být po většinu utkání fyzicky vyspělejšímu týmu důstojným soupeřem.

Hosté měli od začátku utkání herní převahu a dokázali si vytvořit slibné šance, které ale vychytal náš brankář. První branku jsme dostali už v sedmé minutě, když jsme nedůrazně bránili standartní situaci. Po chvíli jsme kapitulovali podruhé, po nenápadné střele rožmitálského záložníka. Poté se hra trochu vyrovnala, i my jsme si vytvořili nějaké šance, ale nedokázali jsme je proměnit a proto opět udeřili hosté. Těsně před poločasem zvýšili na 3:0. Mezitím ještě vychytal několik šancí dobře chytající Patrik Sysel.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji, přestali jsme se bát soubojů s narostlejšími hráči soupeře a bylo to znát. Po jednom z faulů na Koce snížil pěknou střelou z přímého kopu Vildmon. Poté opět zvýšili hosté po brejkové situaci. Ale ani to naše hráče nepoložilo, dále bojovali a výsledkem byl druhý gól, po centru ze středu hřiště hlavičkoval Vildmon. Bohužel pro nás, Rožmitál opět své vítězství pojistil, když do branky spadl nečekaně nepovedený centr pravého záložníka. Ke konci jsme ještě dokázali zkorigovat stav, když po pěkné akci centroval Pavlis a zakončoval Josef Koc.

Sestava: Sysel – Hlávka, Holec, Zoček, Kolouch, Dvořák, Vildmon, Svatoš, Koc, Pavlis, Kočí, Medek, Němec

Branky: Vildmon 2x, Koc