Malá Hraštice – Podlesí 2:2 (0:1)

09.11.2011 06:42

Poslední utkání podzimu jsme odehráli s vyrovnaným soupeřem z Podlesí. Utkání skončilo remízou, ale i když to ze začátku vypadalo, že dostanem pěkný příděl, nakonec mohli být hosté rádi za bod, protože jsme ke konci sahali i na vítězství.

Do utkání jsme vstoupili opravdu mizerně, nezodpovědně a ustrašeně a proto netrvalo dlouho a hosté otevřeli skóre. Po nedůrazu naší obrany společně s brankářem dopravil po přihrávce do branky míč hostující útočník. Naši hru to ale nijak neovlivnilo, hráli jsme pořád špatně, jen štěstí, že Podlesí nebylo schopno vytvořit si další nebezpečné šance. Hra se trochu zlepšila až po dvacáté minutě, kdy jsme se začali konečně trochu pohybovat a nejen chodit po hřišti. Dokonce už byly vidět i nějaké náznaky kombinace a šancí po únikách ze stran. Bohužel jsme žádnou z nich nedokázali využít, tak skončil první poločas 0:1 ve prospěch hostí.

Do druhého poločasu jsme už vstoupili mnohem lépe, navázali jsme na dobrý výkon ke konci druhého poločasu a zatlačili jsme fyzicky vyspělejšího soupeře na jeho polovinu. Protože náš tlak stále rostl, bylo jen otázkou času, kdy vstřelíme branku. O tu se postaral náš kapitán Pepa Koc po jednom z výborných rohových kopů Lukáše Vildmona. Po vyrovnání jsme ještě zvýšili aktivitu a hru směrem dopředu, ale zapomínali jsme o to víc bránit a to se nám vymstilo. Z jedné ze standartních situací, kterou jsme nedůrazně dohráli a nedopravili míč do bezpečí jsme inkasovali podruhé na 2:1. Naštěstí pro nás netrvalo dlouho a dočkali jsme se vyrovnání. Po faulu před velkým vápnem soupeře nařídil rozhodčí přímý kop, z kterého vstřelil pěknou branku na zadní tyč Vildmon. Do konce už moc nezbývalo, ale i tak jsme měli šanci zvrátit utkání na svoji stranu, samostatný nájezd z úhlu ale náš útočník Vojta Pavlis neproměnil.

Sestava: Sysel – Vildmon,  Šiška, Holec, Zoček, Hlávka, J. Vostárek, P. Vostárek, Svatoš, Dvořák, Koc, V. Pavlis, Kolouch, Kočí, Lampír

Branky: Koc, Vildmon