Malá Hraštice - Počepice 2-2 (2-2)

13.04.2011 18:34

(21. kolo) Po vyrovnaném průběhu utkání jsme doma jen remizovali s mužstvem Počepic, které za námi zůstávají při rovnosti bodů díky horšímu skóre. Nám patřil úvod, dvakrát jsme šli v prvním poločasu do vedení, jenže jsme ho neudrželi a soupeř vždy dokázal odpovědět. Druhý poločas se už nic nestalo, takže jsme doma ztratili další body. A protože Kňovice překvapivě vezou tři body z Kamýku, začínají se nám nebezpečně přibližovat.

Našemu mužstvu patřil úvod utkání a brzo jsme šli jsme do vedení. Po  akci po ose M. Poláček, M. Klement přišel nádherný centr a nechytatelná hlavička R. Fafejty. Bohužel řadu dalších šancí jsme neproměnili a soupeř nás potrestal hned při snad svém prvním útoku v 18. minutě střelou bodlem zpoza šestnáctky k pravé tyči. Naštěstí jsme brzo šli opět do vedení. R. Fafejta utekl po prvém křídle a střelou šajtlí překvapil brankáře hostů.

Po této brance jsme nepochopitelně polevili, pasivní hrou jsme dali hostům příležitost se vrátit do zápasu a ten ji využil. Tlačil se do útoku a přicházely šance, které Počepičtí naštěstí zahodili. Nám se podařilo několik nebezpečných brejků, jenže opět bez výsledku. Po gólu volala především šance P. Plívy, který ji ale, jak se později ukázalo, trestuhodně zahodil. O výsledku totiž nakonec rozhodla nepříliš prudká střela hostů v závěru poločasu, kterou ale před zkoprnělým brankářem tečoval J. Sauer a bylo to 2:2.

Druhý poločas se obě mužstva snažila  získat vítězství na svou stranu, jenže bez úspěchu. Blíž k němu měli nakonec hosté, kteří těsně před koncem po trestném kopu měli vyloženou šanci, naštěstí osamocený hráč hlavičkoval vedle.

Sestava: Z. Dudič 5 – M. Poláček 5, J. Sauer 6, P. Kardinál 6, V. Kardinál 5 – P- Plíva 5, Z. Matějka 5, R. Fafejta 8, M. Černý 6 (78. J. Listík) – M. Klement 6, T. Krotil 5 (60. D. Grafnetr)

Branky: 3., 20. min. R. Fafejta