Malá Hraštice – Nečín 0:2 (0:1)

19.04.2012 08:59

Podobné utkání našemu áčku odehráli i mladší žáci. I přesto, že svého soupeře k ničemu moc nepustili, nedokázali proměnit i ty nejgólovější šance a naopak dostali dvě laciné branky.

Vstup do utkání byl aktivní, začali jsme dobře kombinovat, hráli jsme převážně na polovině hostů, jen se nám nedařilo dostat se do zakončení. To se ovšem povedlo soupeři, který dokázal vytěžit opravdu z minima maximum. Po našem faulu na půlce nakopl do našeho pokutového území hostující obránce míč, který propadl a jeden z nečínských obránců zůstal sám před brankářem nikým nebráněný a vstřelil první branku. Poté sice náš tlak ještě zesílil vytvořili jsme si i slibné šance, ale nedokázali jsme je proměnit. Poločas tedy zůstal 1:0.

V druhém poločase jsme posílili zálohu a útok. Naše hra byla dobrá, soupeř se jen minimálně dostával na naší polovinu, ale opět se ukázalo, že koncovka není naše silná stránka. Jako v předchozím utkání s Hluboší, ani teď jsme se nedokázali po pěkných akcích dostat pořádně do zakončení a když už se tak stalo nedokázali jsme proměnit i ty nejtutovější šance. Těsně před koncem, když jsme se chystali na závěrečný tlak, jsme dostali druhou branku z nenápadné brejkové situace. Prohráli jsme tedy nezaslouženě 0:2.

Sestava:  Sysel – Blažek, Hlávka, Dvořák, Zoček, J. Vostárek, P. Vostárek, Vildmon, Svatoš, Koc, Pavlis, Lampír, Kočí, Němec