Malá Hraštice – Klučenice 6:3 (3:3)

26.10.2011 07:18

V devátém kole k nám zavítal soupeř z dalekých Klučenic. V tabulce jsme měli stejně bodů, tak se nechalo očekávat vyrovnané utkání.

Už v první minutě otevřel skóre po pěkné akci Josef Koc, to nás ovšem moc uklidnilo, začali jsme hrát až moc pohodlně a nedůrazně. Netrvalo dlouho a po dvou chybách v naší obraně byl stav otočen na 1:2 pro hosty. Na to jsme dokázali odpovědět a vyrovnat z rohového kopu. Poté jsme opět inkasovali, po nečekané akci hostů ale ještě do poločasu stihl vyrovnat Koc, který tak zkompletoval hattrick.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s některými změnami v sestavě, Lukáš Vildmon se posunul na stopera a celý druhý poločas skvěle dirigoval obranu a rozdával dobré přihrávky na krajní obránce a záložníky. Opravdu střelecký den měl náš kapitán, který vstřelil na začátku druhé poloviny další dvě branky a tak jsme utkání dohráli v klidu a hosty jsme už k ničemu nebezpečnému nepustil. Šestý gól přidal po nečekané střele z dálky Michal Šiška.

Sestava: Sysel – Hlávka, Vildmon, Zoček, Šiška, J. Vostárek, P. Vostárek, Svatoš, Dvořák, Koc, V. Pavlis, Kolouch, Kočí, Lampír

Branky: Koc 5x, Šiška