Malá Hraštice – Kamýk 2:0 (2:0)

24.09.2012 15:05

První vítězství v soutěži se nám povedlo uhrát nad oslabeným soupeřem z Kamýka, který přijel jen s deseti hráči.

Do utkání jsme vstoupili velice aktivně a díky nepovedenému odkopu hostujícího brankáře jsme šli brzy do vedení. Branku vstřelil kapitán Koc. Postupně jsme si vytvářeli další šance, takže bylo jen otázkou času, kdy vstřelíme další gól – postaral se o ní opět Koc, který pěknou střelou z voleje nedal brankáři šanci. Hosté se zmohli jen na dlouhé nákopy, které většinou sbíral náš vysunutý brankář.

Do druhého poločasu jsme už vstoupili méně aktivně. Díky jistotě, že utkání máme doslova vyhrané, jsme přestali běhat, místo abychom přidali další branky. Zbytek zápasu jsme odchodili a dohráli do konce, jen aby se neřeklo. I když jsme si nějaké šance vytvořili, branku jsme už vstřelit nedokázali, často také kvůli laxnosti v zakončení. Je pravda, že se hosté z Kamýka opravdu nezmohli na žádný větší odpor, takže utkání skončilo 2:0.

Branky: Koc 2

Sestava: Sysel – Hlávka V., Dvořák, Kolouch, Zoček - Svatoš , Vildmon, J. Vostárek, P. Vostárek,– Koc, Vinš  Střídal: